Hakkımızda daha fazla bilgi

2011 yılında Düzce'de kurulan ajansımız, tasarım, yazılım, e-ticaret, mobil uygulama, sosyal medya, fotoğraf ve video prodüksiyon hizmetleri sunan dijital reklam ajansıdır. Aynı zamanda e-ticaret sektörünün önde gelen firmalarından IdeaSoft'un Düzce, Bolu ve Zonguldak bölge bayisidir.

Hakkımızda daha fazla bilgi

Kapat ( ESC )
Dijital Reklam Ajansı
Serbay hakkında merak ettiklerinizi bu sayfada bulabilirsiniz.
Serbay hakkında merak ettiklerinizi bu sayfada bulabilirsiniz.

Biz

Tanıtım Kataloğumuz

İncele
Kendimizi ve işlerimizi anlatmaya kalksak.. En iyisi şöyle özetleyelim ;

Kataloğumuz Referans Kataloğumuz

Biz Ne Yapıyoruz?

Grafik Tasarımı

Gelin, sizin için düşünen tasarım ekibimiz ve yaratıcı tasarımlarımız ile markanız için kurumsal kimliğinizi baştan sona yeniden tasarlayalım.

İşlerimizi Gör!
Web Tasarım ve Yazılım

Web siteniz sizi dijital dünyaya yansıtan aynanızdır. Dolayısıyla potansiyel müşterileriniz ilede ilk temasınızdır. Müşteriniz, kullandığınız görsellerle markanız hakkında fikir sahibi olur.

Bizim için markanızı parlatmak, çoğaltmak, kusursuz kullanıcı deneyiminin yanı sıra şirketinizin bir departmanı gibi en efektif hizmeti sunmak ise büyük bir zevk!

Şirketiniz için web tasarım ve yönetim performansınızı maksimum seviyelere çıkaracak, maliyet ve zaman kazanımını sürekli hale getirecek özel CRM çözümlerini sizin için hazırlıyoruz.

İşlerimizi Gör!
E-Ticaret Çözümleri

E-ticaret sektörünün önde gelen firmalarından IdeaSoft'un DüzceBolu ve Zonguldak bayisi olan ajansımızda, markalarımıza projelerimizin başından sonuna kadar e-ticaret ile ilgili her türlü danışmanlığı sağlıyoruz.

E-Ticaret sektörüyle ilgili e-ticaret paketlerimizi, sosyal medya paketlerimizi, referanslarımızı ve e-ticaret eğitimlerimizi www.eticaretdostu.com adresinde bulabilirsiniz.

İşlerimizi Gör!
Mobil Uygulama Çözümleri

Bilinmesi gerekir ki internet kullanıcılarının %65'i mobil üzerinden erişim sağlar. Ajansımız bünyesinde, gerek projelerinize gerek ürünlerinize mobil uygulamalar ile bilgi sağlayabilir, arayı hep sıcak tutabiliriz.

Android ve iPhone cihazlar için mobil uygulama ve mobil siteler ile teknolojiyi tek elden takip etmenize olanak sağlıyoruz.

İşlerimizi Gör!
Sosyal Medya Yönetimi

Bir sosyal medya ajansı olmasak dahi, iletişim çalışmalarını yürütmekte olduğumuz markaların sosyal medya kanallarını bizden başka kimsenin daha iyi kontrol edebileceğine inanmıyoruz. Bu yüzden sadece çok yakından tanıdığımız markalara bu desteği sunuyoruz. 

Serbay Social; "Markanızı Sosyalleştiriyoruz!" sloganı kapsamında çalıştığımız markalara sosyal medya danışmanlığı ve online reklam çözümleri sunmaktayız.

İşlerimizi Gör!
Video ve Fotoğraf Prodüksiyon

Markanız için kurumsal tanıtım filmleri, ürün yada model çekimlerini yapıyoruz.

İşlerimizi Gör!

Zaman Tüneli

Ocak 2021 / Yeni Şube
Ar-Ge Merkezi
Tayyare Limanı bünyesinde marka ve ürünleri geliştirmek bulunduğumuz sektöre katma değer sağlamak adına Ar-Ge Merkezimizi Bolu İzzet Baysal Üniversitesi bünyesinde Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesinde hayata geçirdik.

Ağustos 2020 / Yeni Marka
E-Ticaret Dostu
Ticaretini internete taşımak isteyen müşterilerimize online alışveriş siteleri, ödeme sistemleri, online reklam çözümleri ve sosyal medya yönetimi alanında hizmetler sunuyoruz.

Ekim 2020 / Yeni Marka
Serbay// Akademi
Serbay// Akademi; çeşitli konseptlerde genel katılıma açık veya kuruma özel etkinlik ve eğitimler tasarlar, hazırlar, organize eder.

Haziran 2019 / Yeni Marka
Oemlak artık Emlak8
2011 yılında kurduğumuz Oemlak.net web sitemizi, geçtiğimiz 8 yıldaki çalışmalarımız ve son yıllarda emlak sektöründe yaşanan global gelişmeler ile birlikte, karşımıza çıkan fırsatları daha iyi değerlendirebilmek adına Oemlak markamızı tamamen değiştirip Kod8 Yazılım Teknolojileri firmamızın çatısı altında "Aradığın evi bul!" sloganı kapsamında Emlak8 markası ile hizmetlerimizi sunmaya karar verdik.

Nisan 2018 / Yeni Ofis
Tayyare Limanı'na Taşındık!
Yeni hikayeler anlatmak için yepyeni bir ofis hazırladık, adını da "Tayyare Limanı" koyduk. Ajansı, Tayyare Limanı'na taşıdık.
"Tayyare Limanı'nın önünde uzun yıllar var; bizim de anlatacağımız uzun hikayeler..."

Ekim 2016 / Yeni Marka
Serbay Social
Her geçen yıl üzerine katarak ilerlediğimiz sektörde bu yıl içerisinde ortaya koyduğumuz "Markanızı Sosyalleştiriyoruz!" sloganı kapsamında çalıştığımız markalara sosyal medya danışmanlığı ve online reklam çözümleri sunmaya başladık.

Kasım 2015 / İş Birliği
IdeaSoft
IdeaSoft ile iş ortaklığı kurarak, müşterilerimize e-ticaret sektöründe vereceğimiz hizmetlerde özel fiyatlardan faydalanabilme imkanı sunuyoruz.

Ağustos 2015 / Yeni Marka
Kod8
Ajansımızın, "İnternet sitesinin en kolayı, en ucuzu" sloganı kapsamında geliştirdiği ve web sitelerinin kullanıcıları tarafından oluşturulduğu hazır web sitesi sistemidir.

Ocak 2014 / Yeni Müşteriler
300'ü Aşkın Memnun Müşteri!
Ajansımız giderek genişlettiği müşteri portföyüne her geçen gün yenilerini eklemiştir.
Günümüze kadar 300'ü aşkın projeye imza atmış ve yeni projelere imza atmaya da devam etmektedir.

Haziran 2013 / Yeni Proje
Serapey.com
Bahçe, Hobi ve Mini seraların satışının yapıldığı e-ticaret projemizdir.

Ocak 2013 / Yeni Ofis
Yeni Ofisimize Taşındık!
Daha fazla çalışanımız ile yeni ofisimizde hizmet alanlarımızı genişlettik.
Yazılım sektöründe hizmet veren firmamız, grafik ve sosyal medya hizmetleri ile birlikte dijital reklam ajansı olarak kapsamını genişleterek hizmet vermeye başladı.

Şubat 2011 / Yeni Proje
Oemlak.net
İnşaat ve emlak sektöründe ki firmaların bir portal üzerinde toplandığı Düzce'nin ilk ve tek emlak sitesidir.
Halen 14 Emlak Ofisi, 10 İnşaat Şirketi, 97 Proje ve 1028 emlak ilanıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Ocak 2011 / Kuruluş
İlk Açılış
2011 yılında Düzce'de küçük bir yazılım şirketi olarak çalışmalarımıza başladık.

Markalarımız

SeraPey

2013 yılında kurulmuş bahçe, hobi ve mini seraların satışının yapıldığı e-ticaret sitesidir.
serapey.com

Kod8

Ajansımızın, "İnternet sitesinin en kolayı, en ucuzu" sloganı kapsamında geliştirdiği ve web sitelerinin kullanıcıları tarafından oluşturulduğu hazır web sitesi sistemidir.
kod8.net

Serbay// Social

"Markanızı Sosyalleştiriyoruz!" sloganı kapsamında çalıştığımız markalara sosyal medya danışmanlığı ve online reklam çözümleri sunuyoruz.
serbay.social

E-Ticaret Dostu

"E-Ticaret Dostu" sloganı kapsamında ticaretini internete taşımak isteyen müşterilerimize online alışveriş siteleri, ödeme sistemleri, online reklam çözümleri ve sosyal medya yönetimi alanında hizmetler sunuyoruz.
eticaretdostu.com

Serbay// Akademi

Serbay// Akademi; çeşitli konseptlerde genel katılıma açık veya kuruma özel etkinlik ve eğitimler tasarlar, hazırlar, organize eder.
serbayakademi.com


Instagram'da @Serbaygiller

Bizim hakkımızda daha fazlasını blogumuzda bulabilirsin.