Biz Kimiz?

        Her şeyden önce müşterilerimizin en uygun bütçeyle en iyi reklama sahip olmaları için çalışan; işini çok seven meslek arkadaşlarına sahip bir reklam ajansıyız. 

        Onlarca amaçlarımızın içinde belki de en önemlisi; kalıcılık. Zaman geçtikçe eskimeyen, her daim etki bırakabilecek reklamlar tasarlamak. Bu yüzden de müşterilerimizin markalarını en az onlar kadar sahiplenerek çalışmaya koyuluyoruz. Müşterilerimizin ne istediğini çok iyi anlıyor ve onların gönüllerine yatacak olanı yapmaya çalışıyoruz. Olabildiğince iyi işler ortaya çıkararak; farklılığı yakalamak için çabalıyoruz. Yapacağımız işi ve ulaşacağımız kitleyi yeterince tanımadan asla işe atılmıyoruz. İçimize sinmeyen işlere elimizi sürmüyoruz ve elimizi sürdüğümüz her işi seve seve yapıyoruz. Bundan dolayı ortaya çıkardığımız her işin arkasında gururla duruyoruz. 

 

        2011 yılında kurulan şirketimiz, alanında uzman çalışanlarımız ve aynı zamanda yol arkadaşlarımızla; sektörde lider şirketlere danışmanlık, tasarım, yazılım, mobil uygulama ve sosyal medya hizmetleri sunan donanımlı bir dijital reklam ajansıdır.

 

        İşinizdeki hedeflerinize, vizyonunuza uygun adımlarınıza hizmet edecek dijital reklam çözümleri ortaya koyuyoruz. Aynı zamanda çalışma sistemimiz ile pazarlama, tanıtım gibi alanlarda entegre bir şekilde dijital halkalarınızı tamamlıyoruz.

 

        Serbay Interactive olarak üç temel uzmanlık alanına yönelik çalışıyoruz. Bunlar; tasarım, yazılım ve günümüzde reklamın en ivmeli hızla yayıldığı sosyal medya. Bu alanlar doğrultusunda öncelikle dijital dünyada kalıcı bir varlığınızın olması ve hedef kitle ile etkileşiminizin en doğru şekilde gerçekleşmesi için çalışıyoruz. Dijital dünyadaki varlığınızın stratejisini çiziyoruz. Dijital pazarlama çözümlerini markanızla buluştururken üst düzey teknolojiler, tasarım yetkinlikleri ve taktiklerini kullanıyoruz. 

 

        Reklamın ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Hedeflediğimiz başlıca şeyler; farkındalık  yaratmak, marka varlığınızı duyurmak, markaya ait akılda kalıcı karakter ve kimlik ile markaya özgü konum oluşturmak. İşte bunlar da bize en iyi reklamın nasıl yapılacağı konusunda yardımcı olan küçük yol haritalarımız!

 

        Markanın dijital boyutundaki önemini koruyan; yaratılan müşteri tabanının sürdürülmesi, hatırlatıcı ve tutundurucu faaliyetlerin gerçekleştirilmesini reklamın başlıca görevleri olarak görüyoruz. Müşterimize bu donanıma sahip bir reklam oluşturmayı ise ilke ediniyoruz.

 

        Müşterilerimizin markaları için kurumsal kimlik, web tasarım ve özel yazılımlar, mobil uygulama ve sosyal medya hizmetleri sunuyoruz.  En az sizin kadar iyisini düşünen tasarım ekibimiz ve yaratıcı tasarımları ile firmanız ve markanız için kurumsal kimliğinizi tasarlıyoruz. Sürekli maliyet ve zaman kazanımı sağlarken yönetim performansınızı arttıracak CRM çözümleri ve web tasarımları hazırlıyoruz. Android ve Iphone cihazlar için geliştirilen mobil uygulamalar ve mobil siteler ile markanızın ulaşılabilirliğini arttırıyoruz. Çalıştığımız markaların hedef kitleleri ile karşılıklı iletişimde bulunmalarını sağlayacak, popülaritelerini arttıracak sosyal medya içerik stratejileri üretiyor ve uyguluyoruz.

 

Çalıştığımız tüm markalara mutlu müşteriler kazandırmak temennisiyle...

Hizmetler

Markanız için sunduğumuz hizmetlere göz atmaya ne dersiniz?

Zaman Tüneli

Markalarımız

2011 yılında Düzce'de kurulan ajansımız, tasarım, yazılım, e-ticaret, mobil uygulama ve sosyal medya hizmetleri veren dijital reklam ajansıdır. Ajansımız aynı zamanda e-ticaret sektöründe Düzce ve Bolu IdeaSoft bayisidir.
Yaptık / Serbay'la Her İşe Bi'Tık Fark Kattık!: Her yeni proje, müşterilerimizle çıkacağımız uzun soluklu bir yolculuğun başlangıcıdır.

BRY Boya Şimdi Daha Online: BRY Boya ürünlerini, BRY Shop ile e-ticarete taşıdık. www.bryshop.com.tr